Elektro Plast Nasielsk Polski English Russian
Znajdujesz sie w: Strona główna Regiony

Mapa regionów przedstawicieli handlowych


Kliknij aby sprawdzić, który przedstawiciel obsługuje Twój region

Polska

Świat

 

Siedziba firmy

Elektro-Plast Nasielsk - logo

ELEKTRO-PLAST Tadeusz Czachorowski Spółka Jawna
ul. Płońska 18, 05-190 Nasielsk, POLAND

Tel.+48 (23) 693 39 00

Faks+48 (23) 693 39 02

E-mail:info@elektro-plast.com.pl

drukuj

Region 1

Krzysztof Dalecki

Krzysztof Dalecki

Przedstawiciel handlowy

+48 664 030 794

k.dalecki@elektro-plast.com.pl

Grudziąc, Mława, Toruń, Włocławek, Płońsk, Płock, Kutno, Koło, Konin, Turek, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostróda, Iława

drukuj

Region 2

Michał Małkowski

Michał Małkowski

Przedstawiciel handlowy

+48 664 030 790

m.malkowski@elektro-plast.com.pl

Bartoszyce, Suwałki, Olsztyn, Mrągowo, Augustów, Szczytno, Łomża, Białystok, Przasnysz, Ciechanów, Bielsk Podlaski, Otwock, Ostrów Mazowiecka, Siedlce, Biała Podlaska, Garwolin

drukuj

Region 3

Piotr Stodulski

Michał Stodulski

Przedstawiciel handlowy

+ 48 664 030 791

m.stodulski@elektro-plast.com.pl

Częstochowa, Zawiercie, Katowice, Wieluń, Bielsko Biała, Rybnik, Racibórz, Gliwice, Lubliniec, Miechów

drukuj

Region 4

Paweł Żmuda

Zbigniew Szyrwiński

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

+48 664 429 100

z.szyrwinski@elektro-plast.com.pl

Ostrów Wielkopolski, Lubin, Wrocław, Legnica, Namysłów, Wałbrzych, Opole, Nysa, Gublin, Zielona Góra, Głogów, Kalisz

drukuj

Region 5

Krzysztof Dalecki

Krzysztof Dalecki

Przedstawiciel handlowy

+48 664 030 794

k.dalecki@elektro-plast.com.pl

Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Warszawa

drukuj

Region 6

Paweł Rogowski

Paweł Rogowski

Przedstawiciel handlowy

+48 694 479 078

p.rogowski@elektro-plast.com.pl

Kalisz, Łódź, Grodzisk Mazowiecki, Radom, Piotrków Trybunalski, Kielce

drukuj

Region 7

Marek Hetman

Marek Hetman

Regionalny Przedstawiciel handlowy

+48 664 451 450

m.hetman@elektro-plast.com.pl

Szczecin, Starogard Szczeciński, Piła, Choszczno, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Świebodzin

drukuj

Region 8

Tomasz Zoła

Tomasz Zoła

Regionalny Przedstawiciel handlowy

+48 664 054 254

t.zola@elektro-plast.com.pl

Kraków, Dębica, Rzeszów, Przemyśl,Wieliczka, Tarnow, Krosno, Limanowa, Nowy Sącz, Zakopane

drukuj

Region 9

Bogdan Borowiec

Bogdan Borowiec

Regionalny Przedstawiciel handlowy

+48 664 029 429

b.borowiec@elektro-plast.com.pl

Kielce, Puławy, Włodawa, Lublin, Chełm, Kraśnik, Zamość, Mielec, Biłgoraj, Rzeszów, Skarżysko Kamienna

drukuj

Region 10

Patryk Knopa

Patryk Knopa

Regionalny przedstawiciel handlowy

+48 882 194 721

p.knopa@elektro-plast.com.pl

Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Słupsk, Lębork, Wejherowo, Puck, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Elbląg, Braniewo, Malbork, Sztum, Kwidzyn, Świecie, Tuchola, Chojnice, Człuchów, Szczecinek, Drawsko Pomorskie, Łobez, Gryfice, Świdwin, Bytów, Kościerzyna

drukuj

Świat

Jarosław Tarnowski

Jarosław Tarnowski

Kierownik działu sprzedaży

+48 23 69 33 921 / +48 664 030 787

j.tarnowski@elektro-plast.com.pl

Wojciech Sadowski

Wojciech Sadowski

Export Manager

+48 23 69 33 920 / +48 882 194 737

w.sadowski@elektro-plast.com.pl

Yuriy Melekhow

Yuriy Melekhow

Specjalista ds. Handlu na terenie Rosji

+7 916 532 01 00

y.melekhow@elektro-plast.com.pl

Świat

drukuj

Copyright © 2002-2017

ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Strona główna      Aktualności      Firma      Produkty      Praca      Kontakt
ul. Płońska 18
05-190 Nasielsk
Polska

tel. +48 (23) 693 39 00

email: info@elektro-plast.com.pl

Innowacyjna gospodarka